Stołek Nordhavn wys. 45 cm | stal i drewno

ilość szt.

Nie znalazłeś koloru, który Cię interesuje?

Napisz do nas
Kod produktu: 61319-F-L
Pin It

Opis

W ofercie marki Københagen Outstanding znajdziecie wiele rodzajów mebli do siedzenia. Ławki, leżaki, krzesła, ale także hokery i stołki barowe. Projektując przestrzeń publiczną, warto postawić na różnorodne elementy małej architektury miejskiej. Zamiast klasycznych ławek miejskich z oparciem, można wybrać zestaw: stołek/stołki i stolik barowy. Takie elementy małej architektury pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie strefy gastronomicznej. Sprawdzą się także w parkach, na bulwarach czy w centrum miasta. Praktycznie wszędzie, gdzie potrzebne jest miejsce, żeby wygodnie usiąść, zjeść czy napić się kawy. 

Oferowany stołek jest wykonany ze stali malowanej proszkowo. Hoker ma wysokość 45 cm. To optymalna opcja do siedzenia dla dorosłych. Drewniane siedzisko stołka ma średnicę również 45 cm. Jest wystarczająco szerokie, żeby wygodnie na nim usiąść. Siedzisko jest wykonane z drewna modrzewiowego. Metalową konstrukcję można pokryć dowolnym kolorem z dostępnej palety RAL (140 kolorów). 

Stołek najlepiej spełnia swoją funkcję jako część zestawu. Dlatego warto dobrać do niego inne elementy małej architektury. W skład kolekcji Nordhavn wchodzi kilka stołków i stolików barowych. W ofercie posiadamy stolik barowy o wysokości 75 cm. Oferujemy też niższe stołki (wysokość 30 cm) oraz produkty z mniejszym siedziskiem (średnica 35 cm). 

Meble miejskie z tej linii idealnie nadają się do aranżacji stref rekreacyjnych. Wszystkie ławki, stoliki i hokery posiadają kolumnowe, stożkowe nogi. Taki zabieg nadaje lekkości całej konstrukcji. Wprowadza też swobodny, "barowy" klimat do przestrzeni miejskiej. Minimalistyczny, prosty design sprawia, że obiekty idealnie komponują się z nowoczesną miejską zabudową.

Wszystkie produkty z linii Københagen mogą być przystosowane do 2 rodzajów fundamentowania, oznaczonych:

  • F (Instalacja w gruncie. Wymagane specjalistyczne prace przygotowawcze),
  • S (Urządzenie może być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące).

Typ fundamentów należy określić przed zakupem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w doborze odpowiedniego sposobu instalacji.

Dane techniczne

Wysokość 45 cm
Szerokość 45 cm
Długość 45 cm
Grupa produktów Stołki
Linia produktowa Nordhavn
Materiały Modrzew, stal malowana proszkowo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl