Nasze ławki miejskie z oparciem charakteryzują się wysokim poziomem funkcjonalności, komfortu oraz estetyki. W ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje ławek z oparciem: klasyczne warianty z podłokietnikiem lub bez podłokietnika, ławki do montażu w gruncie, czy ławki dwustronne z ażurową ścianką. Produkty są wykonane z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo. W zależności od kolekcji, siedzisko jest drewniane lub stalowe. Oferujemy również stoły miejskie, które idealnie pasują do naszych ławek, tworząc razem wygodną strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu. 

Ławki z oparciem

Ławki miejskie z oparciem

Nasze ławki miejskie to nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania do przestrzeni miejskiej. Ławki z oparciem oferują najwyższy poziom komfortu. Zachęcają do odpoczynku i relaksu przechodniów, mieszkańców oraz turystów.

Ławki z oparciem — nasza kolekcja

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje ławek z oparciem, między innymi:

  • Nowoczesne ławki miejskie prostokątne o wymiarach siedzisk 150cm i 180cm. Zapewniają wygodne miejsce do siedzenia odpowiednio dla trzech i czterech osób.
  • Ławki z oparciem na dwóch nogach do montażu w gruncie. Charakteryzują się minimalistycznym designem i solidną konstrukcją, idealne do nowoczesnych przestrzeni miejskich.
  • Ławka dwustronna z ażurową ścianką ze stali malowanej proszkowo. Umożliwia siedzenie z obu stron. To praktyczne rozwiązanie w przypadku umiejscowienia ławki na miejskich deptakach, bulwarach czy placach.
  • Ławki z oparciem z podłokietnikiem lub bez podłokietnika. Praktycznie w każdej z naszych 15 kolekcji mebli miejskich oferujemy ławki dostępne w obu wersjach. Model z podłokietnikiem jest bardziej komfortowy dla użytkowników niż model bez podłokietnika. Na podłokietniku można wygodnie oprzeć rękę, podeprzeć się przy wstawaniu czy odwiesić torebkę. 

Oferujemy także stoły miejskie na 4-6 miejsc i 6-8 miejsc. Idealnie pasują do ławek o długości odpowiednio 150cm i 180cm. Taki zestaw pozwala na aranżację komfortowej i funkcjonalnej strefy rekreacyjnej na świeżym powietrzu. 

Materiały wykonania naszych produktów

Nasze ławki miejskie z oparciem wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych i trwałych materiałów. Oferujemy różne opcje, takie jak:

  • Ławki ze stali malowanej proszkowo z drewnianym siedziskiem. Naturalne drewno nadaje ciepłego charakteru minimalistycznej stalowej konstrukcji. Do produkcji siedzisk używamy drewna modrzewiowego lub dębowego (niektóre kolekcje). Drewno pochodzi ze zrównoważonych źródeł.
  • Ławki z oparciem stalowe. Wykonane w całości ze stali charakteryzują się nowoczesnym designem. Są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Idealne nadają się do intensywnie użytkowanych miejskich przestrzeni publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych ławek miejskich z oparciem. Z naszymi produktami stworzysz atrakcyjne i funkcjonalne przestrzenie miejskie, które będą służyć mieszkańcom przez wiele lat:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl