Amager

Amager to kolekcja mebli miejskich marki Københagen Outstanding. Projektując nasze meble inspirowaliśmy się współczesną estetyką i minimalistycznym duńskim designem. W rezultacie chcieliśmy stworzyć meble miejskie, które będą niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe, przyjazne w użytkowaniu dla mieszkańców oraz nowoczesne w swym wyglądzie. 

Rodzaje mebli miejskich Amager

Kolekcja składa się z różnorodnych rodzajów mebli, które pozwolą nam w pełni zagospodarować strefę rekreacyjną w przestrzeni miejskiej. Do wyboru mamy kilka typów ławek: trzyosobowe i czteroosobowe, ławki z oparciem i bez oparcia, ławki z podłokietnikami i bez podłokietników. Wśród siedzisk mamy też dostępne krzesła i stołki. Mogą się one wydawać nietypową propozycją do aranżacji stref publicznych, ale idealnie sprawdzą się jako miejsce do siedzenia dla par lub jako dostawka do większego stołu w ogródku gastronomicznym. Wybierając meble miejskie, nie możemy też zapomnieć o koszach na śmieci, które pomogą utrzymać czystość. Aby nadać tkance miejskiej przyjaznego i naturalnego charakteru, warto uwzględnić w projekcie donice na rośliny. W skład kolekcji Amager wchodzą też metalowe stojaki na rowery. Instalując stojaki rowerowe, wspieramy ideę zrównoważonego transportu i zachęcamy mieszkańców do korzystanie z ekologicznych środków komunikacji. Interesującym rozwiązaniem w aranżacji przestrzeni miejskiej są też zestawy barowe, które sprawdzą się nie tylko jako wyposażenie ogródków restauracyjnych, ale też jako miejsce do spotkań w centrum miasta. 

Design i materiały wykonania

Meble miejskie Amager to połączenie naturalnego drewna modrzewiowego i stali malowanej proszkowo. Drewno użyte do produkcji mebli pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Metalowe nogi ławek, stołów i stołków są zaprojektowane w kształcie trapezu zamiast klasycznej formy prostokąta. Dzięki temu zabiegowi prosta, ażurowa konstrukcja zyskała interesujący, nietuzinkowy wygląd. Kolekcję Amager prezentujemy na naszej stronie w odcieniu fioletu, ale dostępnych kolorów w palecie jest aż 141. 

Montaż i instalacja

Meble z kolekcji Amager można przymocować do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - mogą być one wolnostojące. Typ fundamentów należy określić przed zakupem. Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80 w celu ustalenia rodzaju mocowania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl