Meble miejskie Holmen

Holmen to nowoczesna kolekcja elementów małej architektury marki Københagen Outstanding. Meble miejskie z tej linii charakteryzują się delikatną, ażurową formą i nietypowymi rozwiązaniami.

Katalog mebli miejskich Holmen

Kolekcję Holmen projektowaliśmy z myślą o prospołecznym charakterze przestrzeni miejskiej. Z tego powodu, postawiliśmy na ławki miejskie zachęcające do integracji:

  • klasyczne, długie trzyosobowe i czteroosobowe ławki bez oparcia,
  • ławki w kształcie litery L, które można zestawiać ze sobą (lub z innymi ławkami z tej linii) i stworzyć dowolną konfigurację miejsc do siedzenia,
  • ławki z wbudowaną donicą na rośliny,
  • ławki z niskim, ażurowym oparciem, na których wygodnie siedzi się i rozmawia,
  • ławki-sofy, idealne do leżenia i relaksu na świeżym powietrzu.

Oferujemy też dopasowane do ławek stoły na 4-6 i 6-8 osób. Aby zapewnić każdemu wygodne miejsce do siedzenia, po krótszych bokach stołu można zamontować stołki a po dłuższych ławki bez oparcia. W ofercie posiadamy też zestaw barowy składający się z wysokiego stolika i czterech hokerów z podnóżkiem. Poszczególne elementy zestawu można też zakupić osobno i dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc unikalną przestrzeń rekreacyjną.

W skład kolekcji wchodzi też donica na rośliny, kosz na śmieci z daszkiem oraz metalowy stojak rowerowy w kształcie litery U.

Kolekcja Holmen idealnie sprawdzi się w różnorodnych przestrzeniach publicznych: w zielonych parkach i skwerach miejskich, przy nowoczesnych biurowcach czy w otoczeniu klasycznej zabudowy Starego Miasta.

Design i materiały wykonania

Holmen to jedna z naszych najbardziej subtelnych w swej prostocie kolekcji. Siedziska i blaty z naturalnych desek są mocowane na metalowym stelażu wykonanym ze stali malowanej proszkowo. Prosta, geometryczna forma i wąskie nogi nadają solidnej metalowej konstrukcji elegancji i lekkości. Do produkcji drewnianych siedzisk, blatów i elementów wykończeniowych wykorzystujemy drewno modrzewiowe pochodzące ze zrównoważonych źródeł.

Meble z tej kolekcji prezentujemy w delikatnym odcieniu gołębiej bieli, ale w ofercie mamy dostępną paletę aż 140 kolorów do wyboru.

Montaż i instalacja

Meble miejskie z kolekcji Holmen mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. W celu dokładnego określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich produktów do Państwa projektu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

Aby ułatwić Państwu pracę nad projektem, przy każdym produkcie z linii Holmen są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl