Meble miejskie i parkowe z kolekcji Hellerup

Elementy małej architektury z kolekcji Hellerup marki Københagen Outstanding to ponadczasowe połączenie wytrzymałego drewna modrzewiowego z solidną stalową konstrukcją

Mała architektura do przestrzeni publicznej — nasza kolekcja

Oferujemy różnorodne elementy małej architektury miejskiej, w tym ławki miejskie i parkowe, stoły zewnętrzne, stojaki rowerowe i kosze na śmieci. Kolekcja obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje ławek:

W ofercie posiadamy także ławki przeznaczone do siedzenia dla jednej osoby. Kolekcja zawiera stołki oraz krzesła z podłokietnikami i bez podłokietników.

Projektując kompleksową strefę rekreacyjną do przestrzeni miejskiej, nie można zapomnieć o stołach zewnętrznych. W ofercie posiadamy trwałe metalowe stoły z drewnianym blatem o długości 150 cm na 4-6 osób i o długości 180 cm na 6-8 osób.

Funkcjonalna przestrzeń publiczna nie może się też obyć bez koszy na śmieci i stojaków rowerowych. Stojaki na rowery mamy dostępne w wersji poziomej oraz pionowej. Kosz na śmieci jest zadaszony oraz ma otwierane drzwiczki, aby ułatwić opróżnianie. Zagospodarowanie miejskiego krajobrazu to też dbanie o zieleń, dlatego w naszej ofercie znajdują się drewniane donice na rośliny o pojemności 300 l i 650 l.

Design i materiały wykonania naszych produktów

Hellerup to nowoczesna linia wysokiej jakości elementów małej architektury miejskiej. Solidna i wytrzymała metalowa konstrukcja została połączona z naturalnym drewnem. Ławki i krzesła zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę. Oparcia są lekko odchylone do tyłu, co zapewnia dodatkowy komfort siedzenia. Prosta forma i prostokątne, geometryczne kształty sprawiają, że meble miejskie z tej kolekcji mają ponadczasowy charakter.

Do produkcji oparć, blatów i siedzisk wykorzystujemy drewno modrzewiowe pochodzące ze zrównoważonych źródeł. Stalową konstrukcję malowaną proszkowo prezentujemy na naszej stronie w odcieniu neutralnej szarości. Możemy ją pokryć dowolnym kolorem z naszej palety 140 barw. Po pełną paletę dostępnych kolorów i wycenę zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. 

Montaż i instalacja

Nasze meble miejskie mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub — w przypadku części produktów — wolnostojące. W celu określenia rodzaju fundamentów prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

Na stronie kobenhagen.pl przy każdym produkcie są dostępne do pobrania pliki dla architektów: pliki BIM .rfa oraz 2D i 3D .dwg. Zapraszamy też do pobrania w PDF naszego katalogu małej architektury miejskiej. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl