Odkryj naszą ofertę funkcjonalnych i wygodnych leżaków do przestrzeni publicznej. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, nasze leżaki miejskie gwarantują komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzą się w parkach, na bulwarach, nad jeziorem miejskim, czy innej przestrzeni publicznej, w której chcemy wygospodarować miejsce na chwilę relaksu dla mieszkańców. Dzięki nowoczesnej, prostej formie, wytrzymałym materiałom i wysokiej jakości wykonaniu, nasze meble miejskie to inwestycja na lata.

Leżaki miejskie i parkowe

Leżaki dotychczas kojarzyły się głównie z leżakami ogrodowymi lub plażowymi. Współcześnie na stałe wpisały się w przestrzeń publiczną. Nadal są najczęściej spotykane nad jeziorem czy na plaży miejskiej. Jednak też coraz więcej leżaków instaluje się w parkach miejskich, na deptakach, bulwarach czy miejskich skwerach. 

Leżaki miejskie — zalety

Leżaki miejskie i parkowe są przede wszystkim wygodnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i dopasowaniu do sylwetki człowieka, odpoczynek na leżaku to czysta przyjemność. Poza tym leżaki miejskie nadają przestrzeni publicznej wyjątkowego, wakacyjnego charakteru. W samym centrum miasta w słoneczny dzień leżąc na leżaku, można się poczuć jak na plaży. Jeśli jeszcze zadbamy o odpowiednie otoczenie — np. donice z zielenią — to można zatłoczoną miejską przestrzeń przekształcić w miejsce przyjazne jej mieszkańcom. Także wielu deweloperów i zarządców biurowców decyduje się na aranżację strefy rekreacyjnej właśnie z użyciem leżaków.

Leżaki miejskie — katalog produktów

Oferujemy kilka różnych modeli leżaków:

  • Wygodne leżaki parkowe ze stali i drewna dla jednej osoby. Nowoczesny design i prosta forma — takie leżaki sprawdzą się w każdej przestrzeni publicznej. 
  • Stalowy leżak 2 osobowy. Leżak posiada drewniane siedzisko i stalowe oparcie pod plecy.
  • Funkcjonalny zestaw leżak i stolik. Ciekawe i funkcjonalne połączenie. Na stoliku można odłożyć torbę albo inna osoba może wygodnie na nim przysiąść. 

Z jakich materiałów są wykonane nasze leżaki miejskie?

Nasze meble miejskie są zaprojektowane z myślą o miejscach publicznych, które są narażone na eksploatację. Dlatego ławki miejskie i leżaki parkowe są wykonane z wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Nasi klienci mają do wyboru kolory z palety ponad 140 barw. Siedziska naszych leżaków są wykonane z modrzewia lub wytrzymałego drewna dębowego. Leżaki dębowe są niezwykle solidne i trwałe oraz charakteryzują się nowoczesnym, industrialnym designem. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl