Ławki bez oparcia są nieodzownym elementem stref rekreacyjnych, parków, przystanków i innych miejsc publicznych. Ergonomiczne i ekonomiczne, sprawdzą się doskonale na przystankach, dworcach czy w centrach handlowych. Znajdź swój idealny model z kolekcji mebli miejskich Københagen Outstanding - od klasycznych prostokątnych, po nowoczesne geometryczne kształty. Wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal malowana proszkowo i drewno modrzewiowe, nasze ławki są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Odkryj naszą bogatą ofertę i stwórz funkcjonalną oraz stylową przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Ławki bez oparcia

Ławki bez oparcia

Ławki stanowią niezbędny element aranżacji stref rekreacyjnych, parków, bulwarów, ciągów komunikacyjnych, przystanków transportu publicznego, centrów handlowych czy placów zabaw. Ławka to najbardziej powszechny mebel miejski, bez którego trudno byłoby sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. To miejsce do krótkiego odpoczynku z torbą pełną zakupów, punkt spotkań ze znajomymi czy przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu. 

Zalety ławek bez oparcia

Producenci oferują różnorodne rodzaje klasycznych, prostokątnych ławek: w wersji z podłokietnikiem, z oparciem i bez oparcia. Ławki bez oparcia są zazwyczaj najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Są do tego ergonomiczne. Zajmują mniej miejsca niż klasyczne ławki z oparciem i podłokietnikiem, dlatego są polecane do niewielkich przestrzeni. Na ławce bez oparcia łatwiej też zajmuje się miejsce z dowolnej strony. Ze względu na to, że nie są one jednak tak wygodne do dłuższego siedzenia, jak ławki parkowe z oparciem, to przede wszystkim sprawdzają się w miejscach, które są przeznaczone do odpoczynku na chwilę. Przykładowo: w oczekiwaniu na autobus na przystankach, na dworcach kolejowych lub w centrach handlowych. 

Ławki bez oparcia z naszej kolekcji

Nasza linia wysokiej jakości mebli do przestrzeni publicznych obejmuje m.in. prostokątne ławki miejskie bez oparcia o wymiarach siedzisk 150 cm i 180 cm. Poza klasycznymi modelami oferujemy również nowoczesne ławki ze stali na dwóch nogach, a także produkty o bardziej nietypowych kształtach. Takim interesującym rozwiązaniem są na przykład ławki parkowe w kształcie litery U czy litery T.

Zaprojektowaliśmy również dwie linie (Valby i Kødbyen) z niskimi ławami bez oparć w nowoczesnych, geometrycznych kształtach: prostokąta, trapezu, półksiężyca czy kwadratu. Ich odpowiednia aranżacja i zestawienie pozwoli stworzyć komfortowe i funkcjonalne miejsce do relaksu i spotkań. Są idealnym miejscem do spędzania czasu w większym gronie, na przykład na kampusach uniwersyteckich, w parkach lub miejskich skwerach.

Materiały wykonania naszych produktów

Każda linia produktowa naszych mebli miejskich wyróżnia się swoją unikalną formą i nowoczesnym designem. We wszystkich naszych ławkach bez oparcia stelaż jest wykonany ze stali malowanej proszkowo (dostępna jest paleta 140 kolorów). W większości modeli siedzisko jest drewniane. W zależności od kolekcji jest to drewno modrzewiowe lub drewno dębowe, pochodzące ze zrównoważonych źródeł. Posiadamy też ławki uliczne wykonane w całości ze stali (np. linie SydhavnØrestad).

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl