Østerbro

Nowoczesne meble parkowe z kolekcji Østerbro

Elementy małej architektury z kolekcji Østerbro marki Københagen Outstanding charakteryzują się nowoczesną, ażurową konstrukcją. Nasze starannie zaprojektowane meble parkowe są wykonane z trwałych materiałów, łącząc funkcjonalność z niepowtarzalnym stylem. Prostota i minimalistyczna elegancja czynią nasze produkty idealnym wyposażeniem praktycznie każdej przestrzeni publicznej.

Ławki parkowe i inne meble miejskie z naszej kolekcji

Oferujemy szeroką gamę ławek miejskich i parkowych. W skład kolekcji wchodzą:

Jeśli projektujesz strefę rekreacyjno-piknikową, ławki można zestawić z pasującym do nich stołem zewnętrznym. W ofercie mamy do wyboru:

Do pełnego projektu zagospodarowania przestrzeni miejskiej brakuje tylko pozostałych elementów małej architektury, jak na przykład donic, koszy czy stojaków rowerowych, które również posiadamy w naszej kolekcji. Nasze donice są zaprojektowane na planie prostokąta. Ścianki ich stalowej konstrukcji są pokryte drewnianymi deskami. Ciekawym elementem jest metalowa, ażurowa siatka na tylnej ściance. Kosze na śmieci o pojemności 70 litrów są również wykonane ze stali i drewna. W skład linii wchodzą też metalowe stojaki rowerowe dostępne w kilku wersjach: o kształcie prostych ramek i ażurowych siatek.

Design i materiały wykonania naszych produktów

Østerbro jest jedną z najbardziej inspirujących linii Københagen Outstanding. Szeroka gama nowoczesnych ławek daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Kolekcja idealnie nadaje się jako wyposażenie stref gastronomicznych, parków, skwerów, bulwarów, deptaków miejskich i innych miejsc publicznych. Nowoczesny metalowy szkielet i ciepłe, naturalne drewno to kombinacja ponadczasowa, a zarazem przyjazna dla użytkowników. Ażurowa forma nadaje lekkości stalowej konstrukcji. Dzięki temu meble nie determinują swoim wyglądem charakteru otoczenia, ale stanowią subtelny akcent i dodatek. Sprawdzą się więc w praktycznie każdej przestrzeni miejskiej: zarówno wśród nowoczesnych budynków biurowych, jak i staromiejskiej zabudowy.

Konstrukcja naszych mebli miejskich jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Produkty możemy pomalować na dowolny kolor z naszej palety aż 140 propozycji. O dostępność interesującego Cię koloru, dowiedz się u naszych konsultantów pod adresem e-mail sprzedaz@kobenhagen.pl.

Siedziska i blaty są wykonane z wytrzymałego drewna modrzewiowego. Drewno używane do produkcji naszych mebli pochodzi w całości ze zrównoważonych źródeł.

Informacje techniczne

Przy każdym produkcie są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM .rfa oraz 2D i 3D .dwg.

Meble z tej kolekcji mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych. W przypadku części produktów mogą być wolnostojące. W celu dokładnego określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich mebli, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl