Meble miejskie Kødbyen

Warto w nieszablonowy sposób podejść do aranżacji miejskiego krajobrazu. Kolekcja Kødbyen marki Københagen Outstanding to nowoczesne meble miejskie o nietypowej formie, które idealnie sprawdzą się jako funkcjonalne a zarazem inspirujące uzupełnienie przestrzeni miejskiej.

Katalog mebli miejskich Kødbyen

W skład kolekcji wchodzą przede wszystkim niskie ławki miejskie, na których mogą wygodnie usiąść nawet 3 osoby oraz stołki przeznaczone do siedzenia dla jednej osoby. Meble są zaprojektowane w różnych wymiarach (ławy i stołki są dostępne w wysokościach 30 cm, 45 cm i 60 cm) i kształtach (trapezu, kwadratu i prostokąta). Ta różnorodność produktów z linii Kødbyen inspiruje do tworzenia przyjaznych dla mieszkańców stref w przestrzeni miejskiej: miejsc spotkań sprzyjających wypoczynkowi i integracji. Stołki i ławy można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc funkcjonalne i dopasowane do przestrzeni oraz jej użytkowników aranżacje.

Ponadto, prosta, geometryczna forma pozwala na realizację niecodziennych i innowacyjnych projektów. Meble miejskie w tym wydaniu nie są tylko funkcjonalnym elementem przestrzeni miejskiej, ale z ich pomocą można zaprojektować też prawdziwie artystyczne instalacje.

Poza ławami i stołkami, kolekcja składa się też z metalowych stojaków na rowery (w kształcie trapezów), kosza na śmieci z daszkiem oraz doniczek na rośliny (również zaprojektowanych na planie trapezu).

Z czego wykonane są meble miejskie Kødbyen?

Nowoczesna, geometryczna forma to wyróżnik elementów małej architektury z tej kolekcji. Ławki i stołki zostały zaprojektowane w formie brył o podstawie w kształcie trapezu, prostokąta i kwadratu. Krawędzie na ściankach są zaokrąglone, co nadaje całej konstrukcji lekkości.

Meble miejskie są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Na stronie prezentujemy kolekcję Kødbyen w kolorze morskiego błękitu, ale w naszej palecie mamy do wyboru aż 140 różnych innych barw. Ławy i stołki są wyposażone w wygodne siedziska wykonane z drewnianych desek. Do produkcji wykorzystujemy tylko drewno modrzewiowe pochodzące ze zrównoważonych źródeł.

Montaż i instalacja

Przy każdym produkcie z kolekcji Kødbyen znajdą Państwo materiały pomocne przy tworzeniu projektu: pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg) dostępne bezpłatnie do pobrania ze strony.

Meble miejskie Kødbyen mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. W celu określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl