Frederiksberg

Frederiksberg to jedna z 15 kolekcji mebli miejskich marki Københagen Outstanding. Połączenie ażurowej metalowej konstrukcji z modrzewiowym drewnem idealnie się sprawdzi w nowoczesnym miejskim krajobrazie.

Rodzaje mebli miejskich Frederiksberg

Kolekcja oferuje mnogość rodzajów mebli miejskich. Składają się nią ławki z podłokietnikami i bez podłokietników, ławki z oparciem i bez oparcia, ławki dla trzech lub czterech osób a także krzesła i stołki. Do siedzisk możemy dobrać też odpowiedni stół zewnętrzny, który pomieści do 6 lub nawet 8 osób. Ponadto, warto dodać do naszego projektu przestrzeni miejskiej kwadratowe lub prostokątne donice na kwiaty, metalowe stojaki rowerowe i kosze na śmieci z daszkiem. Linia Frederiksberg obejmuje też zestawy barowe, na które składają się hokery i wysokie stoły barowe. Takie zestawy mogą stanowić nie tylko wyposażenie ogródka barowego czy restauracyjnego, ale też miejskiego placu, poczekalni na dworcu kolejowym czy strefy do rekreacji na osiedlu mieszkaniowym.

Design i materiały 

Kolekcja mebli miejskich Frederiksberg jest neutralna i minimalistyczna w swoim charakterze, idealnie wpisuje się we współczesny miejski krajobraz. Siedziska i oparcia ławek, krzeseł i stołków, ściany koszy na śmieci i donic oraz blaty stołów są wykonane z drewna modrzewiowego, pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Sama konstrukcja mebli to wytrzymała stal. Stalowe elementy są malowane proszkowo i możemy je pokryć dowolnym kolorem z naszej szerokiej palety 141 odcieni, który będzie idealnie pasował do Państwa wizji przestrzeni miejskiej. 

Montaż i instalacja 

Meble miejskie z linii Frederiksberg mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. Przed zakupem, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80 w celu ustalenia typu fundamentów. Pomożemy w doborze odpowiedniego sposobu instalacji oraz służymy wszelką radą i pomocą w wyborze idealnych mebli miejskich do Państwa projektu.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl