Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Vesterbro

Kolekcja mebli miejskich Vesterbro marki Københagen Outstanding to esencja solidności, wytrzymałości i nowoczesnego, industrialnego designu.

Elementy małej architektury z kolekcji Vesterbro

Podstawą każdej linii mebli miejskich są oczywiście ławki. W skład kolekcji Vesterbro wchodzi kilka różnorodnych rodzajów mebli miejskich do siedzenia:

  • dwuosobowe i trzyosobowe ławki bez oparcia,
  • wygodne sofy - leżanki (także w wersji ze stolikiem) idealne do wypoczynku na świeżym powietrzu,
  • stołki do siedzenia dla jednej osoby.

Do ławek i stołków warto dobrać odpowiadające pod względem długości stoły przeznaczone do użytku zewnętrznego. W ofercie posiadamy stół z solidnym dębowym blatem, który pomieści aż do 8 osób.

Dodatkowo, w skład kolekcji wchodzi też betonowy kosz na śmieci i betonowa donica na kwiaty oraz metalowe stojaki rowerowe. Kosz i donica są wykonane z wytrzymałego betonu i umocowane na stalowej konstrukcji. Stojaki rowerowe są wykonane w całości ze stali malowanej proszkowo i są dostępne też w wersji ze stolikiem.

Design i materiały wykonania

Wyróżnikiem ławek z kolekcji Vesterbro jest drewno. Postawiliśmy tutaj nie klasycznie na modrzew, ale na drewno dębowe. Dąb to solidny i wytrzymały materiał, który idealnie komponuje się z malowaną proszkowo, stalową konstrukcją, nadając całości ciepłego, naturalnego charakteru. Linia Vesterbro jest minimalistyczna ze względu na zastosowanie prostych geometrycznych form, a jednocześnie intrygująca z uwagi na nietypową konstrukcję podstawy. Siedzisko ławy jest z jednej strony wsparte na drewnianym bloku a z drugiej na stalowym stelażu w formie ażurowej ramy.

Projektując nasze donice i kosze na śmieci, zastosowaliśmy beton i stal malowaną proszkowo. Beton to niezwykle wytrzymały materiał, który idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego.

Industrialne meble miejskie z linii Vesterbro doskonale prezentują się w otoczeniu nowoczesnej, współczesnej zabudowy, ale także historycznego budownictwa, terenów zielonych, miejskich bulwarów, skwerów i deptaków.

Montaż i instalacja

Meble miejskie z kolekcji Vesterbro mocuje się do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku niektórych produktów - mogą być wolnostojące. Jeśli potrzebują Państwo pomocy z dokładnym określeniem rodzaju fundamentów lub wyborem odpowiednich produktów do Waszego projektu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

Przy każdym produkcie z linii Vesterbro są też dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl