Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Valby

Kolekcja elementów małej architektury Valby marki Københagen Outstanding to inspirujące rozwiązania do nowoczesnych przestrzeni miejskich.

Katalog mebli miejskich Valby

Kolekcja Valby to przede wszystkim metalowe ławki miejskie bez oparcia w kształcie geometrycznych brył. Ławy zostały zaprojektowane na planach koła, półkola, ćwierć koła, kwadratu i prostokąta. W ofercie posiadamy także stożkowe stołki do siedzenia o wysokości 48 cm i 63 cm. Ta różnorodność wymiarów i kształtów pozwala na dowolne zestawianie ze sobą poszczególnych elementów w taki sposób, aby stworzyć funkcjonalną i przyjazną dla mieszkańców przestrzeń rekreacyjną.

Forma ławek zachęca do tworzenia różnorodnych konfiguracji. Przykładowo, możemy zestawić ławki na planie koła z ławkami w kształcie półksiężyca lub połączyć ławki prostokątne z ławkami na planie ćwierć koła i uzyskać jedno, długie miejsce do siedzenia w kształcie serpentyny. Przy pogrupowanych ze sobą ławkach i stolikach można wygodnie usiąść, spotkać się ze znajomymi, wypić kawę czy zjeść lunch na świeżym powietrzu. Brak oparć przy ławkach sprzyja integracji i nie powoduje wrażenia celowego odgrodzenia się od innych, dlatego ławki Valby idealnie sprawdzą się na przykład jako wyposażenie kampusów uniwersyteckich, skwerów miejskich czy strefy wypoczynkowej przy biurowcach.

Poza ławkami w ofercie posiadamy także wykonane ze stali malowanej proszkowo:

  • stożkowe donice na kwiaty,
  • kosz miejski z daszkiem
  • oraz stojaki rowerowe na 6 rowerów. 

Design i materiały wykonania

Konstrukcja mebli miejskich Valby jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Ławki i stołki posiadają wygodne siedziska z drewnianych desek. Do ich produkcji używamy drewna modrzewiowego pochodzącego ze zrównoważonych źródeł.

Meble są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łatwo łączyć ze sobą i tworzyć unikalne kombinacje. Geometryczne, nowoczesne formy tych produktów inspirują do projektowania nietypowych a zarazem funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom przestrzeni miejskich.

Linię Valby prezentujemy w kolorze intensywnej pomarańczy, ale stalową konstrukcję możemy pomalować na dowolny kolor z naszej palety aż 140 barw. Z pewnością znajdą Państwo wśród nich kolor, który będzie pasował do Waszego projektu.

Montaż i instalacja

Aby ułatwić Państwu prace projektowe, przy każdym produkcie z linii Valby są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg).

Meble mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. W celu określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl