Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Østerbro

Elementy małej architektury z kolekcji Østerbro marki Københagen Outstanding charakteryzują się nowoczesną, ażurową konstrukcją.

Katalog mebli miejskich Østerbro

Oferujemy szeroką gamę ławek miejskich i innych rodzajów mebli do siedzenia. W skład kolekcji Østerbro wchodzą:

  • ławki trzyosobowe i czteroosobowe,
  • ławki z oparciem i bez oparcia,
  • wersje z podłokietnikami i bez podłokietników,
  • krzesła z oparciem,
  • stołki, w tym zestawy np. stołek połączony z donicą,
  • ławy z drewnianym i metalowym siedziskiem,
  • oraz ławki dwustronne.

Ławki można zestawić z pasującym do nich stołem. W ofercie mamy do wyboru produkty, które pomieszczą do 6 osób a także stoły 8-osobowe. Do pełnego projektu zagospodarowania przestrzeni miejskiej brakuje tylko pozostałych elementów małej architektury, jak na przykład donic, koszy czy stojaków rowerowych, które również posiadamy w naszej kolekcji. Donice Østerbro są zaprojektowane na planie prostokąta. Ścianki ich metalowej konstrukcji są pokryte drewnianymi deskami. Ciekawym elementem jest metalowa, ażurowa siatka na tylnej ściance. Kosze miejskie z tej linii są zadaszone a ścianki są z dwóch stron wyłożone drewnem. W skład linii wchodzą też metalowe stojaki na rowery dostępne w kilku wersjach: o kształcie prostych ramek i ażurowych siatek.

Design i materiały wykonania

Østerbro jest jedną z najbardziej inspirujących linii Københagen Outstanding. Szeroka gama ławek daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Kolekcja idealnie nadaje się jako wyposażenie stref gastronomicznych, parków, skwerów, bulwarów, deptaków miejskich czy innych miejsc publicznych. Nowoczesny metalowy szkielet i ciepłe, naturalne drewno to kombinacja ponadczasowa, elegancka a zarazem przyjazna dla użytkowników. Ażurowa forma nadaje lekkości stalowej konstrukcji i sprawia, że meble nie determinują swoim wyglądem charakteru otoczenia, ale stanowią subtelny akcent i dodatek. Dzięki temu, meble z linii Østerbro sprawdzą się w praktycznie każdej przestrzeni miejskiej: zarówno wśród nowoczesnych budynków biurowych jak i staromiejskiej zabudowy.

Konstrukcja mebli jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Linię prezentujemy w kolorze delikatnego błękitu, ale meble możemy pomalować na dowolny kolor z naszej palety aż 140 propozycji. Siedziska i blaty są wykonane z wytrzymałego drewna modrzewiowego. Drewno używane do produkcji naszych mebli pochodzi w całości ze zrównoważonych źródeł.

Montaż i instalacja

Przy każdym produkcie z linii Østerbro są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg).

Meble z tej kolekcji mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. W celu dokładnego określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich mebli, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl