Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Ørestad

Linia Ørestad to jedna z naszych najmniejszych kolekcji mebli miejskich Københagen Outstanding, ponieważ liczy zaledwie 9 elementów, ale za to jakich! Produkty z tej kolekcji charakteryzuje nowoczesny a nawet lekko futurystyczny design, więc na pewno będą stanowić inspirujące uzupełnienie przestrzeni publicznej. 

Jakie meble miejskie obejmuje kolekcja Ørestad?

W tej linii nie znajdziecie klasycznych ławek miejskich, ale za to proponujemy nietypowe rozwiązanie, jakim są metalowe leżaki z oparciem. Oferujemy dwie wersje leżaków do przestrzeni publicznych:

  • leżankę o długości 209 cm, na której można swobodnie się położyć i wyprostować nogi
  • oraz krzesło o długości 135 cm, na którym można z kolei wygodnie usiąść. 

W skład kolekcji wchodzą też dwa metalowe stoliki o wysokości 12 cm i 35 cm, które mogą służyć za dodatkowe miejsca do siedzenia lub jako stoliki kawowe. 

Nie zapomnieliśmy też o innych elementach małej architektury. Linia Ørestad to również metalowe kosze na śmieci, stojaki rowerowe i donice na rośliny. Kosz miejski jest wykonany w całości ze stali i posiada praktyczny daszek. Stojaki rowerowe zostały zaprojektowane w kształcie trapezów równoramiennych i są dostępne w dwóch wariantach: o krótszej i dłuższej podstawie. Oferujemy również praktyczne, metalowe donice na kwiaty. 

Z czego wykonane są meble miejskie Ørestad?

Wszystkie produkty z linii Ørestad są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Produkty prezentujemy na naszej stronie w odcieniu intensywnego fioletu, ale nie ograniczamy się do jednej barwy. Nasza paleta składa się aż ze 140 różnorodnych kolorów, dzięki czemu z pewnością uda nam się dobrać taki odcień, aby idealnie pasował do Państwa wizji i komponował się z projektowanym otoczeniem. 

Montaż i instalacja

Meble miejskie z linii Ørestad mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. W celu określenia rodzaju fundamentów, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

Na stronie kobenhagen.pl przy każdym produkcie Ørestad są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl