Meble miejskie Nørrebro

Nørrebro to nowoczesna kolekcja mebli miejskich Københagen Outstanding. Zainspirowani nowoczesnym wzornictwem, stworzyliśmy funkcjonalne i wytrzymałe produkty o prostej, geometrycznej formie. 

Rodzaje mebli miejskich Nørrebro

Nørrebro to linia bogata pod względem rodzajów mebli. W jej skład wchodzą:

  • ławki miejskie czteroosobowe i trzyosobowe,
  • ławki z podłokietnikami i bez podłokietników,
  • ławki z oparciem i bez oparcia,
  • krzesła i stołki.

Do siedzisk możemy dobrać odpowiednie stoły zewnętrzne na 6 lub 8 osób. W ofercie znajdują się też pionowe metalowe stojaki rowerowe do przymocowania co najmniej dwóch rowerów. Kolekcja obejmuje też kosz na śmieci z daszkiem i donice na kwiaty dostępne w dwóch wersjach: o podstawie kwadratowej oraz prostokątnej. 

Z jakich materiałów jest wykonana kolekcja? 

Poprzez połączenie solidnej, stalowej konstrukcji z naturalnym drewnem, meble miejskie Nørrebro idealnie komponują się ze współczesnym miejskim krajobrazem. Siedziska, oparcia i ścianki kosza na śmieci oraz donic są wykonane z drewna modrzewiowego, pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Wyróżnikiem mebli Nørrebro są zaprojektowane w formie trapezów, skośne, ażurowe nogi ławek, krzeseł i stołów.

Kolekcję prezentujemy w kolorze ciemnej zieleni, ale stalowe elementy można pomalować na wybrany przez Państwa odcień z naszej palety aż 140 barw. 

Montaż i instalacja

Produkty z kolekcji Nørrebro mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. Przed zakupem zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80 w celu określenia typu fundamentów.

Na stronie kobenhagen.pl przy każdym produkcie znajdują się do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl