Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Nordhavn

Kolekcja Nordhavn marki Københagen Outstanding to przykład, jak stworzyć nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników meble miejskie.

Katalog mebli miejskich Nordhavn

Elementy małej architektury z kolekcji Nordhavn pozwalają na zagospodarowanie kompletnej i funkcjonalnej przestrzeni miejskiej. Oferujemy ławki miejskie w różnych kształtach:

  • klasyczne ławki bez oparcia, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc wygodną przestrzeń do siedzenia i integracji,
  • ławki miejskie o bardziej nietypowej formie, np. ławki L-kształtne, S-kształtne i U-kształtne.

Projektując przyjazną przestrzeń rekreacyjną, która będzie też sprzyjała budowaniu relacji międzyludzkich, warto do ławek dobrać odpowiednie stoliki barowe (w takich aranżacjach szczególnie sprawdzą się ławki w kształcie litery U, litery S lub L). Stoliki przeznaczone do zewnątrz są funkcjonalnym elementem małej architektury. Można wygodnie przy nich zjeść czy wypić kawę, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. W kolekcji Nordhavn znajdują się też wysokie hokery z podnóżkiem oraz niższe stołki barowe.

Do stworzenia kompletnej aranżacji przestrzeni miejskiej wykorzystajmy też metalowe donice na rośliny oraz metalowe stojaki rowerowe i kosze na śmieci.

Design i materiały wykonania

Meble miejskie z kolekcji Nordhavn to połączenie nowoczesnej formy z ergonomią. Ławki, hokery, stoliki i stołki barowe są wyposażone w proste, metalowe nogi, które nadają lekkości całej konstrukcji. Produkty są przeznaczone do instalacji w gruncie. Takie nietypowe rozwiązanie do przestrzeni miejskich pozwala stworzyć unikalną przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną. Zestawy barowe dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Stołki i stoliki może dowolnie ze sobą zestawiać tworząc strefy do siedzenia dla jednej osoby lub większej grupy.

Konstrukcja mebli jest wykonana ze stali malowanej proszkowo, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość na lata. Stal możemy pokryć farbą w dowolnym kolorze z naszej palety aż 140 odcieni. Siedziska i blaty mebli są wykonane z drewna modrzewiowego pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Drewno jest materiałem przyjemnym w dotyku i wygodnym do siedzenia. Zastosowanie drewna wizualnie ociepla nowoczesną, metalową konstrukcję oraz nadaje przestrzeni naturalnego i przytulnego charakteru.

Montaż i instalacja

Aby ułatwić Państwu pracę nad projektem, na stronie kobenhagen.pl przy każdym produkcie Nordhavn są dostępne do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 2D i 3D (.dwg).

Meble miejskie z linii Nordhavn są zaprojektowane do instalacji w gruncie. Wymagane są specjalistyczne prace przygotowawcze. W celu określenia rodzaju fundamentów lub pomocy w wyborze odpowiednich produktów, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl