Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Meble miejskie Indre By

Indre By to nowoczesna kolekcja mebli miejskich marki Københagen Outstanding inspirowanej duńskim designem.

Katalog mebli miejskich Indre By

Linia została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, ale jednocześnie jest niezwykle różnorodna pod względem rodzajów mebli. Na kolekcję Indre By składają się klasyczne ławki miejskie:

  • z oparciem i bez oparcia,
  • ławki z podłokietnikiem i bez podłokietnika,
  • trzyosobowe i czteroosobowe, do których możemy dopasować odpowiedni stół na zewnątrz na 6 osób lub na 8 osób.

Zamiast ławek można też wykorzystać do siedzenia krzesła lub stołki. Ciekawym rozwiązaniem, które warto zastosować nie tylko w ogródkach gastronomicznych, ale też w przestrzeni miejskiej, są zestawy barowe.

Poza meblami do wypoczynku i rekreacji, w skład linii Indre By wchodzą też stalowe stojaki rowerowe, kwadratowe i prostokątne donice na kwiaty oraz miejskie kosze na śmieci z daszkiem.

Design i materiały wykonania

Kolekcja Indre By to klasyczne połączenie stali z drewnianymi elementami. Do tego, dochodzi nam prosta, ale zdecydowana, modernistyczna forma i solidna konstrukcja. Wszystko to sprawia, że kolekcja mebli Indre By jest uniwersalna w swoim charakterze i idealnie będzie się komponować z praktycznie każdą przestrzenią miejską.

Drewno, z którego zostały wykonane siedziska i oparcia ławek, krzeseł i ław, blaty stołów, ścianki donic oraz kosza na śmieci, to modrzew, pozyskiwany ze zrównoważonych źródeł. Sama konstrukcja mebli jest wykonana z wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Nasza propozycja koloru metalu to intensywny odcień szarości wpadającej w grafit - neutralny a zarazem wyrazisty. Dostępne są też inne kolory z naszej palety aż 140 odcieni, dzięki czemu możemy idealnie dopasować meble do otoczenia.

Montaż i instalacja

Meble miejskie z kolekcji Indre By mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. Typ fundamentów należy określić przed zakupem. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80. Udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek i pomożemy w doborze odpowiedniego sposobu mocowania. 

Przy wszystkich produktach z linii Indre By są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 3D i 2D (.dwg). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl