Indre By

Meble miejskie Indre By

Indre By to nowoczesna kolekcja mebli miejskich marki Københagen Outstanding inspirowanej duńskim designem.

Katalog mebli miejskich Indre By

Linia została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, ale jednocześnie jest niezwykle różnorodna pod względem rodzajów mebli. Na kolekcję Indre By składają się klasyczne ławki miejskie:

  • z oparciem i bez oparcia,
  • ławki z podłokietnikiem i bez podłokietnika,
  • trzyosobowe i czteroosobowe, do których możemy dopasować odpowiedni stół na zewnątrz na 6 osób lub na 8 osób.

Zamiast ławek można też wykorzystać do siedzenia krzesła lub stołki. Ciekawym rozwiązaniem, które warto zastosować nie tylko w ogródkach gastronomicznych, ale też w przestrzeni miejskiej, są zestawy barowe.

Poza meblami do wypoczynku i rekreacji, w skład linii Indre By wchodzą też stalowe stojaki rowerowe, kwadratowe i prostokątne donice na kwiaty oraz miejskie kosze na śmieci z daszkiem.

Design i materiały wykonania

Kolekcja Indre By to klasyczne połączenie stali z drewnianymi elementami. Do tego, dochodzi nam prosta, ale zdecydowana, modernistyczna forma i solidna konstrukcja. Wszystko to sprawia, że kolekcja mebli Indre By jest uniwersalna w swoim charakterze i idealnie będzie się komponować z praktycznie każdą przestrzenią miejską.

Drewno, z którego zostały wykonane siedziska i oparcia ławek, krzeseł i ław, blaty stołów, ścianki donic oraz kosza na śmieci, to modrzew, pozyskiwany ze zrównoważonych źródeł. Sama konstrukcja mebli jest wykonana z wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Nasza propozycja koloru metalu to intensywny odcień szarości wpadającej w grafit - neutralny a zarazem wyrazisty. Dostępne są też inne kolory z naszej palety aż 140 odcieni, dzięki czemu możemy idealnie dopasować meble do otoczenia.

Montaż i instalacja

Meble miejskie z kolekcji Indre By mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. Typ fundamentów należy określić przed zakupem. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80. Udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek i pomożemy w doborze odpowiedniego sposobu mocowania. 

Przy wszystkich produktach z linii Indre By są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 3D i 2D (.dwg). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl