Frederiksberg

Meble miejskie Frederiksberg

Frederiksberg to jedna z 15 kolekcji nowoczesnych mebli miejskich marki Københagen Outstanding. Z inspiracji skandynawskim designem stworzyliśmy produkty, które są minimalistyczne w swej formie i charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz starannością wykonania. 

Katalog mebli miejskich z kolekcji Frederiksberg

W skład kolekcji wchodzą wszystkie elementy małej architektury niezbędne do zagospodarowania funkcjonalnej przestrzeni miejskiej, w tym wiele rodzajów ławek:

  • ławki miejskie z podłokietnikami i bez podłokietników,
  • ławki z oparciem i bez oparcia,
  • ławki dla trzech lub czterech osób
  • a także krzesła i stołki.

Do siedzisk możemy dobrać też odpowiedni stół zewnętrzny, który pomieści do 6 lub nawet 8 osób. Kolekcja obejmuje też inne meble miejskie takie, jak kwadratowe i prostokątne donice na kwiaty, metalowe stojaki rowerowe i kosze na śmieci z daszkiem.

Linia Frederiksberg zawiera też zestawy barowe, na które składają się hokery i wysokie stoły barowe. Takie zestawy mogą stanowić nie tylko wyposażenie ogródka barowego czy restauracyjnego, ale też miejskiego placu, poczekalni na dworcu kolejowym czy strefy do rekreacji na osiedlu mieszkaniowym.

Design i materiały wykonania

Kolekcja mebli miejskich Frederiksberg jest neutralna i minimalistyczna w swoim charakterze, idealnie wpisując się we współczesny miejski krajobraz. Siedziska i oparcia ławek, krzeseł i stołków, ściany koszy na śmieci i donic oraz blaty stołów są wykonane z drewna modrzewiowego, pochodzącego ze zrównoważonych źródeł.

Sama konstrukcja mebli to wytrzymała stal. Stalowe elementy są malowane proszkowo i możemy je pokryć dowolnym kolorem z naszej szerokiej palety 140 odcieni. 

Montaż i instalacja 

Meble miejskie z linii Frederiksberg mogą być przymocowane do podłoża za pomocą kotew chemicznych lub - w przypadku części produktów - wolnostojące. Przed zakupem, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem telefonu 91 311 37 67 lub 91 432 86 80 w celu ustalenia typu fundamentów. Pomożemy w doborze odpowiedniego sposobu instalacji oraz służymy wszelką radą i pomocą w wyborze idealnych mebli miejskich do Państwa projektu. 

Na stronie każdego produktu z linii Frederiksberg są dostępne bezpłatnie do pobrania pliki BIM (.rfa) oraz 3D i 2D (.dwg). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl